W dniu 3 kwietnia 2018 r. Wójt Gminy Słupsk Pani Barbara Dykier wraz ze Skarbnikiem Gminy Panią Ewą Jasiewicz podpisały umowę z Przedsiębiorstwem Budowlanym WALASZKOWSKI Sp. z o.o. z Leszna.

Reprezentowanym przez Prezesa Spółki - Eugeniusza Walaszkowskiego na budowę budynku Centrum Promocji Lokalnych Produktów wraz ze strażnicą Ochotniczej Straży Pożarnej w Krępie Słupskiej. Budynek zaprojektowano jako jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony z nieużytkowych poddaszem wraz z niezbędną infrastrukturą i urządzeniami budowlanymi.Kubatura zaprojektowanego budynku wynosi 3352,38 m3. Przedmiot umowy finansowany jest z budżetu Gminy Słupsk oraz ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) przyznanych na operacje typu „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów” w ramach poddziałania.Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wartość inwestycji to kwota 3.733.502,76 zł.