Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk zaprasza miłośników fotografowania na plener fotograficzny „Inwentaryzacja Bierkowo”.W dniu 21 kwietnia (sobota) o godz. 10 spotykamy się przed MCK-iem na ul. 3-go Maja i wyruszamy pieszo do Bierkowa.

Ogólne zasady pleneru „Inwentaryzacja Bierkowo”:
1. „Inwentaryzacja Bierkowo” to plener fotograficzny dla wszystkich osób, które kochają fotografię (wiek uczestników i posiadany sprzęt jest nieistotny)Zachęcamy wszystkich entuzjastów spacerów i fotografii do aktywnego spędzania czasu w każdej grupie wiekowej.W czasie jednego dnia, w grupie, uzbrojeni w aparaty fotograficzne, razem starajmy się zachować w kadrze ciekawe miejsca w drodze do Bierkowa i w samym Bierkowie!
2. Efekt wspólnej pracy opublikowany zostanie na stronie i mediach społecznościowych CKiBP.
3. Ogłaszamy konkurs na najciekawsze fotografie plenerowe. Prosimy o przesłanie 5 najlepszych zdjęć o wymiarach nie większych niż 828 piksele (dłuższy bok) jpg na adres promocja@gok.slupsk.pl do dnia 30 kwietnia.Nazwa pliku powinna zawierać imię i nazwisko autora, tytuł lub nr pracy wg wzoru: jan_kowalski_mlyn.jpg lub jan_kowalski_1.jpg. W wysłanym mailu należy podać imię, nazwisko i nr telefonu kontaktowego.Dla autorów najlepszych fotografii przygotowano cenne nagrody rzeczowe. Każdy może indywidualnie wyznaczyć sobie trasę i czas wykonania zdjęć.Po plenerze zapraszamy na darmowego grilla do Świetlicy Wiejskiej w Bierkowie.Organizator Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk tel. 59 847 10 91