Wójt Gminy Słupsk zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie warsztatów dla rodziców z dziećmi z Punktu Przedszkolnego w Głobinie. Informacja i formularz oferty znajduje się w załączniku.

Zapytanie ofertowe -więcej...

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty:

do wykonania zadania - organizacji i realizacji warsztatów dla rodziców z dziećmi z Punktu Przedszkolnego w Głobinie w ramach projektu pn. „Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w ramach MOF Słupska” finansowanego ze środków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 wybrano ofertę Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogiczna Praktis Beata Waraksa ze względu na uzyskanie największej ilości punktów oraz spełnienie wszystkich warunków określonych w zapytaniu cenowym.”