facebook
youtube

W dnia 28.06.2018 roku o godzinie 13:05 młodzi piłkarze UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim byli uczestnikami Sesji Rady Gminy Słupsk. Młodzież na co dzień uczęszczająca do szkół z terenu gminy za pośrednictwem Prezesa UKS Andrzeja Staszewskiego oficjalnie podziękowała Radzie Gminy oraz Wójt Gminy za wsparcie finansowe i rzeczowe które przez już prawie 3 lata otrzymuje Akademia.

 

Dzięki pomocy pochodzącej z Gminy zawodnicy uczęstniczą w regularnych zajęciach sportowych w szkołach, zgłoszeni są do rozgrywek PZPN oraz uczestniczą w wielu turniejach krajowych i międzynarodowych. Jak to wczoraj młodzi zawodnicy wywodzący się z Gminy Słupsk podkreślili że dumni są że mogą naszą Gminę reprezentować w różnych rozgrywkach. Na zakończenie tego miłego spotkania Pani Wójt otrzymała pamiątkowy puchar ze szkła w dowodzie wdzięczności okazywanej dzieciom. Dzieci zaś otrzymały od przedstawicieli UG Słupsk drobne upominki po czym wszyscy wspólnie zaprezentowali się przy pamiątkowym zdjęciu.