facebook
youtube

W dniu 11.07.2017 r. tj. w środę, od godziny 18:00 do 19:00 przy świetlicy wiejskiej w Bydlinie odbędzie się darmowe znakowanie psów - CZIPOWANIE.

Dla mieszkańców Gminy Słupsk usługa czipowania psów będzie całkowicie darmowa. W najbliższą środę zapraszamy mieszkańców Sołectwa Bydlino ale i okolicznych miejscowości. Masz dużego psa (30kg+)??? Nie możesz z nim przyjechać, a chcesz go zaczipować??? Napisz do nas maila do wtorku 10 lipca 2018 r. na adres - marcinl@gminaslupsk.pl, a podjedziemy do Ciebie po skończonej akcji i zaczipujemy go u Ciebie w domu. W treści maila prosimy o podanie swoich danych kontaktowych (imię i nazwisko, adres, telefon).

Czipowanie psów w innych miejscowościach na terenie Gminy w późniejszym czasie. Cały czas można zaczipować swojego czworonoga w lecznicy weterynaryjnej Andrzeja Baczyńskiego, ul. Armii Krajowej 29, 76-200 Słupsk. Ilość czipów ograniczona.