Nie tak dawno żegnaliście szkolne mury, aby odpocząć. Miłośnikom wody, opalenizny i słońca ta przerwa zgotowała niemal tropikalne wakacje. Lubiący aktywne formy wypoczynku zapewne musieli się bardziej postarać, by poszukać sprzyjających relaksowi klimatów.

Wakacje za nami. Dziś pierwsza okazja do kolejnych spotkań. Mam nadzieję, że wypoczęci, pełni zapału i z ambitnymi planami stajecie na progu roku szkolnego 2018/2019. Uczniom życzę sukcesów w nauce, odnajdywania radości w zdobywaniu nowej wiedzy oraz rozwoju pasji i zainteresowań. Życzę również, aby był to dla was czas budowania cennych przyjaźni, wypełniony pięknymi chwilami, które będą źródłem miłych wspomnień przez całe życie. Rodzicom życzę zadowolenia z wyników i postępów w nauce osiaganych przez dzieci. Dyrektorom Szkół, Nauczycielom i Wychowawcom, życzę satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów oraz wytrwałości.

Wójt Gminy Słupsk
Barbara Dykier