21 grudnia w Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk w Głobinie odbyła się I Wigilia Osób Niepełnosprawnych.

,,Rękodzielni" z Elżbietą Wróbel i radną Barbarą Micio zaprosili osoby niepełnosprawne, biorące udział w projekcie realizowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej ,,Razem raźniej" wraz z ich opiekunami. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Głobinie zaprezentowały wspaniałe przedstawienie Jasełkowe osadzone we współczesnych realiach. Pięknym wykonaniem kolęd Patrycja Baczyńska z Ustki wprowadziła zebranych w świąteczny nastrój. Nie zabrakło oczywiście wizyty św. Mikołaja. Wręczył on prezenty zasponsorowane przez firmę Bajcar. Wyjątkowe bombki wykonane metodą sznurkową przez Michała Wróbla stały się symbolem tego wyjątkowego wydarzenia. Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym osobom za uczestnictwo i wspaniałą rodzinną atmosferę.