facebook
youtube

Gminny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza do Redzikowa. Jak co roku gmina Słupsk zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Gminny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza do Redzikowa. Jak co roku gmina Słupsk zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku zapraszamy do Redzikowa. Tym razem poza atrakcjami przygotowanymi w Parku Wodnym Redzikowo, czeka nas finał na Lodowisku Redzikowo. W tym roku gramy już w sobotę!

W sobotę i niedzielę od rana w Parku Wodnym Redzikowo, lokalne koło gospodyń sprzedawać będzie ciasta własnego wypieku. Zapraszamy do holu głównego na parterze.

11:00 – 13:00 – Alpha Team zaprasza na nurkowanie w basenie sportowym.

12:00 – 12:45 – Cheerleaders Maxi Słupsk poprowadzą rozgrzewkę w brodziku.

12:00 – Marsz Seniorów “Policz się z cukrzycą”.

14:00 – 18:00 – Studenci z Akademii Pomorskiej będą badać poziom cukru, ciśnienie oraz BMI na lodowisku.

15:00 – 19:00 – Charytatywny Turniej Bowlingowy o Złote Serduszko WOŚP – turniej kręgli, w którym każdy może wziąć udział. Zapraszamy 4-osobowe drużyny, które zmierzą się ze sobą o przechodnią nagrodę w postaci złotego serduszka certyfikowanego przez WOŚP.

20:00 – “Światełko do nieba” tym razem będzie “bezhukowe” i odbędzie się w trakcie ostatniego rolbowania na Lodowisku Redzikowo.