facebook
youtube

Laureaci konkursu ekologiczno - przyrodniczego

09 cze 2017

Uczniowie klas III Szkoły Podstawowej w Siemianicach zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Ekologiczno- Przyrodniczego EDI. Dyplom laureata i nagrodę książkową za zajęcie 4 miejsca otrzymała uczennica klasy III c Oliwia Kierzkiewicz.

czytaj więcej

Spotkanie autorskie z twórcą "Świerszczyka"

09 cze 2017

Dnia 24 maja w Zespole Szkół w Siemianicach gościł Pan Grzegorz Kasdepke - autor książek dla dzieci i młodzieży, autor scenariuszy, laureat wielu prestiżowych nagród, były wieloletni redaktor naczelny magazynu dla dzieci "Świerszczyk".

czytaj więcej

Dietetycznie w Siemianicach

09 cze 2017

Przez cały rok szkolny w klasach I-III szkoły podstawowej realizowany był Zdrowotny Program Profilaktyczny we współpracy z zespołem dietetyków: Panią Edytą Jasińską i Panią Karoliną Filipczak.Wszystkie pierwsze, drugie i trzecie klasy wzięły udział w projekcie finansowanym przez Gminę Słupsk.

czytaj więcej

Konsultacje projektów uchwał

09 cze 2017

Na podstawie Uchwały Nr XLIII/383/2010 Rady Gminy Słupsk z dnia 28 października 2010 w sprawie zasad określających szczegółowy sposób konsultowania z organizacjami pozarządowymi

czytaj więcej

Nowy sołtys Gałęzinowa

08 cze 2017

W dniu 30.05.2017 r. na zebraniu wiejskim został wybrany na sołtysa wsi Gałęzinowo Pan Łukasz Mucha. Rada Sołecka: Leszek Zarzycki, Anita Otowicz, Paweł Kubis, Jadwiga Krause, Aldona Skrzypa, Mieczysław Wiszniewski

czytaj więcej

Bałtycki Festiwal Nauki

05 cze 2017

26 maja 2017 r. grupa Gąsieniczek z Przedszkola we Wrześciu, w ramach projektu Mały Ratownik- Pierwsza Pomoc już od Przedszkola, gościła na Bałtyckim Festiwalu Nauki organizowanym przez Akademię Pomorską w Słupsku.

czytaj więcej

V Mistrzostwa Gminy Słupsk w Strzelectwie

05 cze 2017

W minioną sobotę na Strzelnicy Sportowej klubu „Gryf Słupski” przy ulicy Zamiejskiej odbyły się V Mistrzostwa Gminy Słupsk w Strzelectwie. 12 trzyosobowych zespołów rywalizowało w strzelaniu z KBKS i pistoletu sportowego. Po kilkugodzinnej rywalizacji zwyciężyła Straż Gminna, wyprzedzając sołectwa:

czytaj więcej