facebook
youtube

Kulturalna majówka. Zaproszenie

23 kwi 2021

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk zaprasza do wzięcia udziału w „Kulturalnej Majówce”, podczas której czeka na Państwa szereg atrakcji niezależnie od miejsca pobytu. Nie zabraknie dobrej muzyki, wspólnego grillowania, warsztatów ogrodniczych i wystawy w witrynach Lądowiska Kultury.
 

czytaj więcej

CUS. Konsultacje

23 kwi 2021

W związku z realizacją projektu „Bliżej mieszkańców – usługi indywidualnego transportu door-to-door na terenie gminy Słupsk” i zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Słupsk XIX/170/2008 z dnia 25 września2008 w sprawie przyjęcia procedury konsultacji społecznych, zapraszamy do wyrażenia uwag i opinii dotyczących  "DIAGNOZY POTRZEB I POTENCJAŁU SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ GMINY SŁUPSK W ZAKRESIE USŁUG SPOŁECZNYCH"

 

czytaj więcej

Gmina Przyjazna Rowerzystom

23 kwi 2021

Polskie Towarzystwo Turystyki Rowerowej zaprasza wszystkich turystów - miłośników dwóch kółek do zapoznania się z regulaminem Ogólnopolskiego Konkursu "Gmina Przyjazna Rowerzystom" oraz zgłaszania gmin, które w ocenie turystów kolarzy są uważane za godne otrzymania ww. tytułu.

czytaj więcej

Poeci dzieciom - Konkurs Recytatorski

21 kwi 2021

Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku serdecznie zaprasza Szkoły gminy Słupsk do wzięcia udziału w I Gminnym Konkursie Recytatorsko – Plastycznym POECI DZIECIOM odsłona I „Bajczytanki pani Hanki” adresowanym do uczniów klas I – V. Termin nadsyłania prac do 1 maja 2021r.

czytaj więcej

Wyniki konsultacji projektów uchwał

14 kwi 2021

Zgodnie z Uchwałą Nr XLIII/383/2010 Rady Gminy Słupsk z dnia 28 października 2010 roku w sprawie zasad określających szczegółowy sposób konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami,

czytaj więcej