facebook
youtube

Informacja o wynikach weryfikacji uczestników w Redzikowie

06 maj 2021

Informacja o wynikach weryfikacji uczestników do projektu pn. „Nowe miejsca żłobkowe dla dzieci w wieku do lat 3 w Redzikowie szansą rozwoju zawodowego osób dorosłych po urodzeniu dziecka”  w żłobku gminnym "Iskiereczka w miejscowości Redzikowo, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

czytaj więcej

4 maja. Międzynarodowy Dzień Strażaka

04 maj 2021

4 maja przypada dzień św. Floriana - patrona Strażaków. Tego dnia obchodzimy również Międzynarodowy Dzień Strażaka. To święto dedykowane wszystkim pracownikom PSP i ochotnikom OSP, którzy w codziennej pracy wykazują się odwagą i bohaterstwem.

czytaj więcej

Święta majowe

30 kwi 2021

Maj jest miesiącem szczególnym w historii Polski. 1 maja obchodzone jest Międzynarodowe Święto Pracy, 2 maja został ustanowiony Dniem Flagi RP, natomiast 3 maja pamiętamy o przyjęciu Konstytucji RP, która została przyjęta w roku 1791. 4 maja swoje święto mają strażacy.

czytaj więcej

Zielone inwestycje w Gminie Słupsk

30 kwi 2021

Inwestycje w ekologię i chęć poprawy jakości powietrza, to jeden z celów, który przyświeca realizacji ekologicznych inwestycji na terenie Gminy Słupsk. Przedstawiamy główne projekty, które zostały zrealizowane w tym obszarze:

czytaj więcej

Bezpłatne usługi dla posiadaczy KDR i Karty Seniora

29 kwi 2021

 Mieszkańców posiadających Kartę Dużej Rodziny Gminy Słupsk oraz Kartę Seniora Gminy Słupsk, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych świadczeń w ramach programów "Duża Rodzina w Parku Wodnym Redzikowo” oraz „Senior w Parku Wodnym Redzikowo”

czytaj więcej

Spisz się i wygraj auto

29 kwi 2021

Wraz z rozpoczęciem Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań, ruszyła Loteria Promocyjna Narodowego Spisu Powszechnego Ludności I Mieszkań.

czytaj więcej

Ogłoszenie/Obwieszczenie

27 kwi 2021

Wójt Gminy Słupsk informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części terenów położonych w miejscowości Siemianice wraz z dyskusją publiczną oraz możliwością składania uwag. Szczegółowe informacje w załączeniu.

czytaj więcej

Przypomnienie. Inwentaryzacja źródeł ciepła. Wypełnij ankietę

27 kwi 2021

Informujemy, że realizując obowiązek wynikający z zapisów Załącznika nr 4 do Uchwały NR 308/XXIV/20 Sejmiku Województwa Pomorskiego z dnia 28 września 2020 roku w sprawie programu ochrony powietrza dla strefy pomorskiej, Gmina Słupsk musi wykonać w 2021 roku inwentaryzację źródeł ciepła, jakie posiadacie Państwo na swoich nieruchomościach. Dane te są niezbędne do określenia ilości kotłów wymagających wymiany na źródła ekologiczne.

czytaj więcej