facebook
youtube

Grają w królewską grę

13 lis 2017

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Czesława Miłosza w Siemianicach od września odbywają się zajęcia szachowe. Bierze w nich udział ok. 20 dzieci z klas I-VI.

czytaj więcej

Z wizytą w Teatrze Nowym

13 lis 2017

Dnia 7 listopada uczniowie klas siódmych Szkoły Podstawowej w Jezierzycach pojechali do Nowego Teatru w Słupsku na "Zemstę". To najchętniej grywana komedia hrabiego Aleksandra Fredry.

czytaj więcej

W Redzikowie będzie lodowisko

10 lis 2017

9 listopada w kręgielni Parku Wodnego Redzikowo miało miejsce uroczyste podpisanie umowy na budowę lodowiska w Redzikowie. Do przetargu na wykonanie inwestycji zgłosiły się 4 firmy, a najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum firm:

czytaj więcej

Gmina Słupsk z dofinansowaniem dla rozwoju Swołowa

08 lis 2017

Informujemy, że w dniu 3 listopada 2017 r. Pan Prof. Piotr Gliński, Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podjął decyzję o dofinansowaniu projektów złożonych do IV konkursu w ramach VIII osi priorytetowej Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury

czytaj więcej

Informacja

08 lis 2017

Przedstawiamy Państwu dokumentację dotyczącą  ubiegania się o ustalenie i wypłatę należnego świadczenia rekompensującego utracone wynagrodzenie w związku z odbytymi ćwiczeniami wojskowymi.

 

czytaj więcej

Niezwykłe ozdoby jesieni

08 lis 2017

W październiku w świetlicy szkolnej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Czesława Miłosza w Siemianicach odbył się konkurs - uczniowie przygotowywali jesienne ozdoby.

czytaj więcej