facebook
youtube

Kampania społeczna w Głobinie

18 maj 2017

10 maja uczniowie SP Głobino działający w Szkolny Klubie Wolontariusza we współpracy z Gminnym Zespołem Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie działającym przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej zorganizował kampanię społeczną „Nie bij mnie, kochaj mnie!” w rejonie działania szkoły.

czytaj więcej

Mała Piłkarska kadra czeka

18 maj 2017

Dnia 15.05.2017 roku na stadionie sportowym OSiR w Ustce  rozegrano Pomorskie eliminacje do finału wojewódzkiego 6 Ogólnopolskiego Turnieju LZS Chłopców w roczniku 2004 i młodsi "Mała Piłkarska Kadra Czeka" imienia Marka Proczyszyna.

czytaj więcej

Zagrali w turnieju

18 maj 2017

Dnia 07.05.2017 roku na stadionie sportowym w Bruskowie Wielkim rozegrano Pomorskie eliminacje do finału wojewódzkiego 33 Ogólnopolskiego Turnieju LZS Chłopców w roczniku 2002 i młodsi "Piłkarska Kadra Czeka" imienia Stanisława Tymowicza.

czytaj więcej

Gminne obchody Świąt Majowych

18 maj 2017

10 maja we Wrześciu odbyły się tradycyjne Gminne obchody Świąt Majowych. Na uroczystość przybyło wielu gości, m.in.: Starosta Słupski Zdzisław Kołodziejski, radni i szefowie jednostek i służb gminnych, przedstawiciele instytucji, organizacji, szkół z terenu powiatu słupskiego.

czytaj więcej

Projekt modernizacji oświetlenia ulicznego

18 maj 2017

Przedmiotem partnerskiego projektu jest modernizacja oświetlenia ulicznego w ilości 5 572 szt. poprzez wymianę opraw na energooszczędne typu LED, wymianę części słupów wraz z okablowaniem, wymianę wysięgników, wymianę i budowę nowych skrzynek oświetleniowych oraz montaż systemu zarządzania oświetleniem na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Słupska. Szczegóły w pliku załącznika.

czytaj więcej

Słowińska Grupa Rybacka zaprasza

18 maj 2017

W związku z dużym zainteresowaniem spotkaniami na temat wypełniania wniosków o dofinansowanie w zakresie podejmowania działalności gospodarczej Słowińska Grupa Rybacka ogłasza dodatkowy termin szkolenia na 25 maja 2017r. na godz. 10:00.

czytaj więcej