facebook
youtube

4 maja. Dzień Strażaka

30 kwi 2019

Z okazji przypadającego 4 maja 2019 Święta Dnia Strażaka wszystkim druhom i druhnom z terenu Gminy Słupsk życzę wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Składam serdeczne podziękowania za Wasz trud, za poświęcenie, za wielki dar serca. 

czytaj więcej

Krępa z nową remizą oraz świetlicą

29 kwi 2019

W minioną sobotę w Krępie Słupskiej uroczyście otwarto nową remizę Ochotniczej Straży Pożarnej, świetlicę wiejską oraz Bazarek Natury. W uroczystości udział wzięli strażacy, zaproszeni goście, mieszkańcy,

czytaj więcej

Studium Wykonalności. Zapytanie

26 kwi 2019

Wójt Gminy Słupsk zaprasza do składania ofert na: na sporządzenie Studium Wykonalności do wniosku o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020 dla zadania „Uzbrojenie terenów inwestycyjnych na terenie Gminy Słupsk – Płaszewko II”.

czytaj więcej

Obradowała Rada Sportu

25 kwi 2019

Pierwsza w historii gminy Słupsk nowo utworzona Rada Sportu odbyła swoje pierwsze posiedzenie. Pomysł jej utworzenia pojawił się już 9 lat temu.

czytaj więcej

VI Wiejska Masa Krytyczna

23 kwi 2019

Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek na rajd rowerowy w Gminie Słupsk organizowany we współpracy z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem Rowerowym ,,Szprycha" ze Słupska.Rajd odbędzie się 3 maja 2019 r. start o godzinie 9:00-Plac Zwycięstwa w Słupsku.

czytaj więcej

Krępa. Ogłoszenie/Obwieszczenie Wójta Gminy Słupsk.

23 kwi 2019

Ogłoszenie/Obwieszczenie Wójta Gminy Słupsk o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Krępa uchwalonego Uchwałą Nr XXVIII/293/2013 Rady Gminy Słupsk z dnia 24 maja 2013r. wraz z prognozą oddziaływania na środowisko przyrodnicze

czytaj więcej