facebook
youtube

Słowińska Grupa Rybacka zaprasza

13 lis 2018

W związku z ogłoszonym naborem wniosków o dofinansowanie Słowińska Grupa Rybacka zaprasza jednostki sektora publicznego oraz organizacje pozarządowe na szkolenie z pisania wniosków o dofinansowanie.

czytaj więcej

100-lecie Odzyskania Niepodległości

13 lis 2018

W minioną niedzielę 11 listopada 2018 r. odbyły się Gminne Uroczyste Obchody z okazji rocznicy 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej za Ojczyznę w Kościele św. Antoniego Padewskiego w Jezierzycach.

 

czytaj więcej

Włynkówko - wyłożenie do publicznego wglądu mpzp

09 lis 2018

W związku z trwającym wyłożeniem do publicznego wglądu (od 26 października 2018r. do 26 listopada 2018r.):

  • projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obszarze miejscowości Włynkówko uchwalonego Uchwałą Nr XXVIII/363/2017 Rady Gminy Słupsk z dnia 28 marca 2017 r. z uzasadnieniem oraz z prognozą oddziaływania na środowisko.
  • projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obszarze miejscowości Włynkówko z uzasadnieniem oraz z prognozą oddziaływania na środowisko.
  • projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Włynkówko uchwalonego Uchwałą Nr XX/235/2016 Rady Gminy Słupsk z dnia 27 czerwca 2016 r. z uzasadnieniem oraz z prognozą oddziaływania na środowisko:
czytaj więcej

Uroczyste wręczenie zaświadczeń

08 lis 2018

W dniu dzisiejszym Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej Pani Anna Formela oficjalnie wręczyła zaświadczenia o wyborze na Radnego Gminy Słupsk oraz zaświadczenie o wyborze na Wójta Gminy Słupsk.

czytaj więcej

Zasłużeni

07 lis 2018

W dniu 07.11.2018r Pani Wójt Barbara Dykier uczestniczyła w uroczystości odznaczenia Kołobrzeskim Krzyżem Kombatanckim Pana płk. Jana Jakowiec i Pani st. sierż. Marii Jakowiec.

czytaj więcej

Pomoc dla Nataniela

07 lis 2018

Szanowni Państwo!
Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie leczenia dla Nataniela który traci wzrok, mama chłopca jest samotną matką, wychowuje jeszcze trzyletnią córeczkę.

czytaj więcej

Uroczyste Obchody w Gminie Słupsk

06 lis 2018

Szanowni Państwo zapraszamy serdecznie na Uroczyste Obchody 11 Listopada (niedziela) Jezierzyce Os.
Podczas koncertu z okazji Jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości zabrzmi muzyka Feliksa Nowowiejskiego, Jerzego Matuszkiewicza, Mieczysława Słobódzkiego oraz pieśni patriotyczne i ludowe. Na jednej estradzie wystąpi Słupska Sinfonietta pod batutą Macieja Banachowskiego, Chór Kantele i Fantazja ze Słupska oraz wszystkie zespoły i grupy muzyczne działające przy Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk. Wstęp Wolny!!

czytaj więcej