facebook
youtube

Spotkanie informacyjne

15 lut 2019

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 27 lutego 2019 r. dotyczące​ możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

czytaj więcej

Gminny Klub Morsa

14 lut 2019

W związku z coraz większą popularnością zimowych kąpieli z inicjatywy pracowników Urzędu Gminy Słupsk zawiązany został nieoficjalny Klub Morsa Gminy Słupsk. 

czytaj więcej

Płaszewko. Obwieszczenie/Ogłoszenie

11 lut 2019

Obwieszczenie/Ogłoszenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części obrębu geodezyjnego Płaszewko, gmina Słupsk uchwalonego Uchwałą Nr IX/84/2011 Rady Gminy Słupsk z dnia 5 sierpnia 2011r.

czytaj więcej

Włynkówko. Obwieszczenie

08 lut 2019

Dnia 04 lutego 2019 r. na terenie miejscowości Włynkówko w rejonie Aleja Nad Rzeką odłowiono 3 dorosłe dziki wraz z młodymi warchlakami. W związku z obecnością dzików na terenach zabudowanych prosimy o niedokarmianie dziej zwierzyny.

czytaj więcej

Konsultujemy. Sołectwo Siemianice

08 lut 2019

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące zmiany granicy jednostki pomocniczej Gminy Słupsk tj. Sołectwa Siemianice. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy są stałymi mieszkańcami miejscowości Siemianice, Swochowo, Niewierowo do czynnego udziału w konsultacjach, 

czytaj więcej

Rada Seniorów na spotkaniach sołeckich

07 lut 2019

Przedstawiciele Rady Seniorów Gminy Słupsk będą obecni podczas zebrań sołeckich, aby w ten sposób zaprezentować swoje plany działalności na najbliższy rok, zachęcić seniorów do różnych form aktywizacji, a także poprzez członków rodzin dotrzeć do seniorów pozostających w domach lub tych mało aktywnych.

czytaj więcej