facebook
youtube

Poparcie inicjatywy powstania laboratorium

20 mar 2020

Odpowiadając na apel i propozycję Marszałka województwa pomorskiego oraz stanowisko Miasta Słupska i Powiatu Słupskiego, w sprawie zorganizowania w słupskim szpitalu laboratorium do przeprowadzania testów na koronawirusa, Gmina Słupsk jako samorząd, deklaruje swoją pomoc finansową w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

czytaj więcej

Wsparcie psychologiczne dla mieszkańców

19 mar 2020

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupsku uruchomił telefoniczną pomoc psychologiczną dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz przebywających w kwarantannie domowej. Potrzebujesz pomocy - zadzwoń: 59 842 84 02 lub 887 780 670

czytaj więcej

Pomoc psychologiczna i Srebrny Telefon

17 mar 2020

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie uruchomiło specjalny telefon dla osób przebywających w kwarantannie i potrzebujących pomocy psychologicznej. Dostępny jest również tzw. Srebrny Telefon - wsparcie dla Seniorów.

czytaj więcej

Wójt Gminy Słupsk informuje

17 mar 2020

Wójt Gminy Słupsk informuje, że został wydłużony termin składania ofert na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Leopolda Staffa we Włynkówku

czytaj więcej

Informacja na temat funkcjonowania jednostek gminnych

16 mar 2020

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami i w celu ułatwienia Państwu komunikacji z jednostkami organizacyjnymi Gminy Słupsk, spółkami gminnymi, placówkami edukacyjnymi, zapraszamy do zapoznania się ze zbiorczą informacją na temat funkcjonowania tych placówek w najbliższym czasie.

czytaj więcej

Funkcjonowanie ZGK Jezierzyce

16 mar 2020

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, klienci Zakładu Gospodarki Komunalnej w Jezierzycach proszeni są aby wszelkie sprawy związane z obsługą klientów, załatwiać drogą elektroniczną lub telefoniczną.

czytaj więcej