facebook
youtube

Mikołajki w Gminie Słupsk

07 gru 2017

Święty Mikołaj zakończył dziś odwiedziny w przedszkolach i żłobkach w Gminie Słupsk. W sumie prezent od Mikołaja otrzymało ponad 650 maluchów.

czytaj więcej

Twinning Program w Siemianicach

07 gru 2017

Od listopada 2017 klasy II gimnazjum Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Siemianicach realizują dwumiesięczny projekt eTwinning "Share your music with me" ze szkołą Odemis w Turcji.

czytaj więcej

Mikołajki w Jezierzycach

07 gru 2017

4 grudnia wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Jezierzycach bawili się podczas spotkania mikołajkowego. Zorganizowany został na ten dzień Turniej Mikołajkowy

czytaj więcej

Docenieni za wolontariat

07 gru 2017

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Jezierzycach wzięli udział w uroczystej Gali Wolontariatu...

czytaj więcej

Piękne Jubileusze

07 gru 2017

W grudniu kolejne pary małżeńskie z Gminy Słupsk obchodziły swoje Jubileusze. 1 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk, medale Prezydenta Rzeczpospolitej oraz medale wójta, a także drobne upominki i kwiaty otrzymali:

czytaj więcej

Świąteczna paczka

06 gru 2017

Jak co roku Gmina Słupsk organizuje zbiórkę artykułów spożywczych i przemysłowych dla najbardziej potrzebujących mieszkańców. Zapraszamy do przyłączenia się do tej inicjatywy.

czytaj więcej