facebook
youtube

Wójt Gminy Słupsk ogłasza

24 maj 2017

Wójt Gminy Słupsk ogłasza przetarg publiczny na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego Gminy Słupsk - kontenerów mieszkalnych położonych w miejscowości Gać w dniu 9 czerwca 2017 roku.

czytaj więcej

Międzygminny konkurs przyrodniczy

24 maj 2017

Szkoła Podstawowa w Głobinie od wielu lat współpracuje z Nadleśnictwem Leśny Dwór w ramach szerzenia wiedzy przyrodniczej wśród uczniów. W tym roku 12 maja szkoła wspólnie z Nadleśnictwem zorganizowała Międzygminny konkurs Przyrodniczy „Żyj z przyrodą w zgodzie” dla klas 4 – 6.

czytaj więcej

Dzień Mieszkańca Gminy Słupsk

24 maj 2017

10 czerwca zapraszamy do Redzikowa. W tym roku impreza w klimacie historycznym. Nie zabraknie atrakcji - zaprezentują się grupy rekonstrukcyjne, a na scenie o klimat zadbają między innymi zespoły NYJA i Handszpaki oraz gwiazda wieczoru - zespół Percival - twórca ścieżki dźwiękowej do gry komputerowej Wiedźmin III. Nie zabraknie także konkursów oraz animacji dla dzieci.

czytaj więcej

Gmina Słupsk poszukuje wychowawcy wypoczynku

23 maj 2017

Wypoczynek organizowany jest w miejscowości Skawa w gm. Raba Wyżna, w terminach 15-29 lipca 2017 roku oraz 5-19 sierpnia 2017 roku. Regulamin i program wypoczynku udostępniony jest na stronie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

czytaj więcej

Mali strażacy z Wrześcia

22 maj 2017

Grupa Małych Strażaków na uroczystości Dnia Strażaka w Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku, a to za sprawą Krzysztofa Uzara, który tego dnia odbierał awans zawodowy oraz nagrodę Prezydenta Miasta Słupska.

czytaj więcej