facebook
youtube

Ogłoszenie o naborze. Wójt Gminy Słupsk przypomina

02 lut 2018

Wójt Gminy Słupsk przypomina, ze trwa nabór do projektu pt.: „Krok do sukcesu”, współfinansowanego z EFS w ramach Działania 5.5. kształcenie ustawiczne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, realizowanego przez Pomorską Akademię Kształcenia Zawodowego w Słupsku.

czytaj więcej

Szanowni Państwo

02 lut 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców na zebranie informacyjne dotyczące funkcjonowania w przyszłym roku szkolnym przedszkola w Szkole Podstawowej w Siemianicach oraz żłobka i przedszkola w nowo powstałym obiekcie w Siemianicach.

czytaj więcej

Szanowni Państwo

02 lut 2018

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji” Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 16 lutego 2018 r.

czytaj więcej

Program Wodno-Ściekowy - aktualizacja

31 sty 2018

Aktualizacja Programu Wodno-Ściekowego składa się z części opisowej oraz 9 załączników. Pełny tekst aPWŚK wraz z bazą danych został zamieszczony na stronie internetowej Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej.

czytaj więcej

Gmina Słupsk podpisała umowę

30 sty 2018

Swołowo “Kraina w Kratę” - w dniu 5 stycznia 2018r. Gmina Słupsk podpisała umowę o dofinansowanie Projektu pn; „Wzmocnienie potencjału pomorskiej Krainy w Kratę poprzez rewitalizację zabytkowych budynków szkieletowych wraz z restauracją organów kościelnych we wsi Swołowo

czytaj więcej