facebook
youtube

Piknik Sąsiedzki w Redzikowie. Zaproszenie

18 lip 2017

Rady Sołeckie Redzikowa oraz Redzikowa Osiedle  22 lipca (sobota) zapraszają na Piknik Sąsiedzki, w klimatach PRL. W programie gry, zabawy z nagrodami. Dla najmłodszych Strefa Malucha. Zabawa przy muzyce z lat 70, 80 i 90 - tych. Imprezę poprzedzi Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na Orliku w Redzikowie. Start godz.14.00.

czytaj więcej

Czipowanie psów w Krępie Słupskiej

14 lip 2017

W dniu 19.07.2017 r. tj. w środę, od godziny 18:00 do 19:30 (90 minut) przy ŚWIETLICY wiejskiej w KRĘPIE odbędzie się darmowe znakowanie psów - CZIPOWANIE. Dla mieszkańców Gminy Słupsk usługa czipowania psów będzie całkowicie darmowa.

czytaj więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne. Intensywne opady

12 lip 2017

Na podstawie komunikatu meteorologicznego przekazanego przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gdańsku – Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Słupsku ostrzega przed możliwością wystąpienia intensywnego opadu deszczu.

czytaj więcej

Wakacyjne atrakcje w Swołowie

12 lip 2017

Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na wakacyjne spotkanie „Dziecięca Zagroda”. Tegoroczna odsłona to opowieść o dzieciństwie dawnych i obecnych mieszkańców Pomorza – opowieść o podwórkowych zabawach

czytaj więcej

Dzień mieszkańca Jezierzyc

04 lip 2017

W miniony weekend mieszkańcy Jezierzyc świętowali Dzień Mieszkańca Jezierzyc. Nie zabrakło wielu atrakcji dla najmłodszych, oraz starszych mieszkańców.

czytaj więcej

Wójt Gminy Słupsk zaprasza do składania ofert

30 cze 2017

Gmina Słupsk - Partner Projektu wraz z Liderem – Krajową Izbą Gospodarczą zaprasza do składania ofert na wybór lokalnej kadry trenerskiej w związku z realizacją projektu szkoleniowego pn „E-obywatel nowe umiejętności Cyfrowe” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

czytaj więcej

Wolontariusze z Jezierzyc z certyfikatem

29 cze 2017

Rok szkolny 2016/2017 został ogłoszony przez Minister Edukacji Narodowej rokiem wolontariatu. Dlatego też Zespół Szkół w Jezierzycach wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie „Szkolny Klub Wolontariatu”

czytaj więcej