facebook
youtube

Dzień Mieszkańca Gminy Słupsk

24 maj 2017

10 czerwca zapraszamy do Redzikowa. W tym roku impreza w klimacie historycznym. Nie zabraknie atrakcji - zaprezentują się grupy rekonstrukcyjne, a na scenie o klimat zadbają między innymi zespoły NYJA i Handszpaki oraz gwiazda wieczoru - zespół Percival - twórca ścieżki dźwiękowej do gry komputerowej Wiedźmin III. Nie zabraknie także konkursów oraz animacji dla dzieci.

czytaj więcej

Gmina Słupsk poszukuje wychowawcy wypoczynku

23 maj 2017

Wypoczynek organizowany jest w miejscowości Skawa w gm. Raba Wyżna, w terminach 15-29 lipca 2017 roku oraz 5-19 sierpnia 2017 roku. Regulamin i program wypoczynku udostępniony jest na stronie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

czytaj więcej

Mali strażacy z Wrześcia

22 maj 2017

Grupa Małych Strażaków na uroczystości Dnia Strażaka w Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku, a to za sprawą Krzysztofa Uzara, który tego dnia odbierał awans zawodowy oraz nagrodę Prezydenta Miasta Słupska.

czytaj więcej

Pomoc inicjatywie dla Wrześcia. Głosujmy

22 maj 2017

Stowarzyszenie Inicjatywa dla Wrześcia złożyło swoją inicjatywę ramach konkursu Fundacji Aviva „To dla mnie ważne”. Nasza inicjatywa pod hasłem „Każde dziecko jest artystą” to cykl warsztatów artystycznych dla dzieci na świetlicy wiejskiej we Wrześciu wraz z wyposażeniem świetlicy w niezbędny sprzęt i wyposażenie.

czytaj więcej

I miejsce w zawodach strzeleckich

22 maj 2017

26 kwietnia w Słupsku odbyły się Zawody Sportowo – Obronne Związku Żołnierzy Wojska Polskiego organizowane przez Zarząd Rejonowy ZŻWP w Słupsku. Gminę Słupsk reprezentowali:

czytaj więcej